Svítidlo je navrženo pro použití jako hlavní zdroj světla v místnostech. Žárovky se vyznačují designem, který používá LED a optické čočky. V důsledku toho je světlo v místnosti jemnější a příjemné pro oči. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje pohodlí používání a chrání naše oči před chronickou únavou. Stupeň krytí IP44 umožňuje instalaci ve vlhkých prostorách.

| Napětí | AC 176-264 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 48 W |
| Světelný tok | 4320 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 5160 lm |
| Rozměry | 480 x 480 x 70 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP44 |
| Záruka | 2 roky |