Toto zařízení je určeno jako hlavní zdroj světla v místnostech. Lampy jsou charakterizovány designem, který využívá LED diody a optické čočky. Výsledkem je měkčí a příjemně vypadající světlo v místnosti. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zlepšuje pohodlí používání a chrání naše zrakové ústrojí před chronickou únavou. Stupeň ochrany IP44 umožňuje instalaci v oblastech s vysokou vlhkostí.

| Napětí | AC 176-264 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 48 W |
| Světelný tok | 4320 lm |
| Využitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 5160 lm |
| Rozměry | 480 x 480 x 70 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP44 |
| Záruka | 2 roky |