Nová generace stropních svítidel. Ve svítidle byly diody umístěny vzadu a deska LED byla přesunuta do zadní části. To činí lampu energeticky účinnější. Napájecí zdroj byl integrován do modulu světelného zdroje, takže při instalaci není potřeba další prostor. Vnější plášť je vyroben z trvanlivého ohnivzdorného materiálu. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje pohodlí používání a chrání naše oči před chronickou únavou. Vyrobeno z materiálů, které nejsou náchylné ke žloutnutí při dlouhodobém používání. Různé výkony v jedné řadě vám umožňují osvětlit různé místnosti podle jejich účelu, a přitom udržet jednotný styl dekorace.


| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 12 W |
| Světelný tok | 900 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1350 lm |
| Rozměry | 175 x 175 x 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energie | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |