Minimalistické povrchově montované svítidlo, které se vyznačuje svým štíhlým designem a úzkým rámem. Instalace probíhá přímo na stěně nebo stropu, bez nutnosti vrtání montážního otvoru. Ideální pro osvětlení chodeb, průchodů a jako hlavní osvětlení v místnosti. Široký úhel osvětlení (170°) poskytuje maximální osvětlení prostoru. Kryt je chráněn proti žloutnutí a praskání. Dobře odvádí teplo, což se projevuje delší životností, až 30000 hodin. Svítidlo je vybaveno napájecím zdrojem, který zajišťuje stabilní provoz v případě poklesu napětí.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 12 W |
| Světelný tok | 950 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1400 lm |
| Rozměry | 175 x 175 x 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |