Minimalistické nástěnné svítidlo, které se vyznačuje svým štíhlým designem a úzkým rámem. Instalace je přímo na stěnu nebo strop bez potřeby montážního otvoru. Ideální pro osvětlení chodeb, průchodů a jako hlavní osvětlení v místnosti. Široký úhel osvětlení (170°) poskytuje maximální osvětlení prostoru. Kryt je chráněn proti žloutnutí a praskání. Dobře odvádí teplo, což se promítá do delší životnosti, až 30000 hodin. Svítidlo je vybaveno napájecím zdrojem, který zajišťuje stabilní provoz v případě poklesu napětí.

| Napětí | AC 165-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 12 W |
| Světelný tok | 900 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1250 lm |
| Rozměry | 142 x 142 x 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 170° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | E |
| CRI | > 80 |
| Krytí | IP20 |
| Záruka | 2 roky |