Minimalistické povrchové svítidlo, které se vyznačuje svým subtilním designem a úzkým rámem. Instaluje se přímo na stěnu nebo strop, bez potřeby montážního otvoru. Ideální pro osvětlení chodeb, průchodů a jako hlavní osvětlení v místnosti. Široký úhel osvětlení (170°) poskytuje maximální osvětlení prostoru. Kryt je chráněn proti žloutnutí a popraskání. Dobře odvádí teplo, což se promítá do delší životnosti, až 30000 hodin. Svítidlo je vybaveno napájecím zdrojem, aby zajistilo stabilní provoz v případě poklesu napětí.

| Napětí | AC 165-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 10 W |
| Světelný tok | 820 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1250 Lm |
| Rozměry | 142 x 142 x 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel rozptylu | 170° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |