Nová generace svítidel pro zapuštění. Ve svítidle jsou diody umístěny vzadu a deska LED byla přemístěna do zadní části. To zvyšuje energetickou účinnost svítidla. Ovladač je integrován do modulu světelného zdroje, takže při instalaci není potřeba dodatečný prostor. Vnější plášť je vyroben z odolného nehořlavého materiálu. Vyznačuje se absencí efektu bez blikání. To zvyšuje pohodlí používání a chrání náš zrak před chronickou únavou. Vyrobeno z materiálů, které při dlouhodobém používání nepodléhají žloutnutí. Variabilita wattů v jedné řadě vám umožňuje osvětlovat různé místnosti podle jejich účelu, aniž byste museli měnit styl dekorace.



| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v režimu zapnuto | 18 W |
| Světelný tok | 1450 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 2100 lm |
| Rozměry | 222 x 222 x 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |