Nová generace svítidel s vestavnými reflektory. Ve svítidle jsou diody umístěny vzadu a deska LED byla přesunuta dozadu. To činí lampu energeticky účinnější. Napájecí zdroj byl integrován do modulu světelného zdroje, takže během instalace není potřeba žádný další prostor. Vnější plášť je vyroben z odolného nehořlavého materiálu. Charakterizuje ho nedostatek bezproblémového efektu. To zvyšuje pohodlí používání a chrání náš zrak před chronickou únavou. Zkonstruován z materiálů, které během dlouhodobého používání neprožloutnou. Různé možnosti výkonu v jedné sérii vám umožňují osvětlit různé místnosti podle jejich účelu, při zachování jednotného stylu dekorace.


| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Výkon v zapnutém stavu | 18 W |
| Světelný tok | 1500 Lm |
| Použitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 2200 Lm |
| Rozměry | 224 x 224 x 28 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel rozptylu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |