Minimalistické nástěnné nebo stropní svítidlo s úzkým designem a úzkým rámečkem. Instalace je přímo na stěnu nebo strop, bez potřeby montážního otvoru. Ideální pro osvětlení chodeb, průchodů a jako hlavní osvětlení v místnosti. Široký úhel osvětlení (170°) zajišťuje maximální osvětlení prostoru. Kryt je chráněn proti žloutnutí a praskání. Dobře odvádí teplo, což se překládá do delší životnosti, až 30 000 hodin. Svítidlo je vybaveno napájecím zdrojem, který zajišťuje stabilní provoz v případě poklesu napětí.

| Napětí | AC 165-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 18 W |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Použitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1850 lm |
| Rozměry | 192 x 192 x 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel rozptylu | 170° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energie | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |