Minimalistická povrchová svítidla s úzkým rámem a štíhlým designem. Instalace přímo na zeď nebo strop, bez potřeby montážní díry. Ideální pro osvětlení chodeb, průchodů a jako hlavní osvětlení místnosti. Široký úhel osvětlení (170°) zajišťuje maximální osvětlení prostoru. Kryt je chráněn proti žloutnutí a praskání. Dobře odvádí teplo, což se projevuje v delší životnosti až 30000 hodin. Svítidlo je vybaveno napájecím zdrojem, který zajišťuje stabilní provoz v případě poklesu napětí.

| Napětí | AC 165-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 24 W |
| Světelný tok | 1830 lm |
| Využitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 2500 lm |
| Rozměry | 264 x 264 x 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 170° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |