Rámový panel je moderní náhrada za LED panely a svítidla s zářivkovými lampami. Může být použit v kancelářích, průmyslu, veřejných institucích a obchodních prostorách. Minimalistický design se hodí do jakéhokoli stylu dokončení. Široký rozsah napětí (175-265V) zajišťuje stabilní provoz i při nestabilní síti. Vyznačuje se absencí efektu bez blikání. To zvyšuje pohodlí uživatele a chrání naše zrak před chronickou únavou. Vyrobeno z materiálů, které nejsou náchylné ke žloutnutí při dlouhodobém používání. Je navržen pro instalaci ve snížených stropech typu Armstrong. Instaluje se do otvoru, který je poté zakryt dekorativní sádrokartonovou deskou. Výrobek je v souladu s normou ERP2.0.


| Napětí | AC 176-264 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 40 W |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 4500 lm |
| Rozměry | 591 x 591 x 11 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | E |
| CRI | > 80 |
| Krytí | IP20 |
| Záruka | 3 roky |