Nová generace bodových svítidel. V tělese svítidla byly diody umístěny vzadu a deska LED byla přesunuta do zadní části. To dělá lampu úspornější. Napájecí zdroj byl integrován do modulu světelného zdroje, takže při instalaci není potřeba další prostor. Vnější plášť je vyroben z trvanlivého ohnivzdorného materiálu. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje komfort použití a chrání naše oči před chronickou únavou. Vyrobeno z materiálů, které nejsou náchylné ke žloutnutí při dlouhodobém použití. Různé hodnoty wattů v jedné sérii vám umožní osvětlit různé místnosti podle jejich účelu, přičemž si zachováte jednotný styl dekorace.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 4 W |
| Světelný tok | 240 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 380 lm |
| Rozměry | 98 x 98 x 26 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Rozptylový úhel | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |