Nová generace svítidel do výklenků. Ve svítidle jsou diody umístěny vzadu a deska LED byla přemístěna dozadu. To dělá lampu účinnější z hlediska energie. Napájecí zdroj byl integrován do modulu světelného zdroje, takže při instalaci není potřeba další prostor. Vnější plášť je vyroben z trvanlivého nehořlavého materiálu. Je označen nedostatkem efektu bez blikání. To zvyšuje komfort používání a chrání naše zrak před chronickou únavou. Vyroben z materiálů, které během dlouhodobého používání nevyblednou. Různé výkony v jedné sérii vám umožňují osvětlit různé místnosti podle jejich účelu, aniž byste změnili jednotný styl dekorace.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v provozním režimu | 6 W |
| Světelný tok | 420 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 620 lm |
| Rozměry | 118 x 118 x 26 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel svitu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |