Nová generace světelných těles. Ve světle jsou diody umístěny vzadu a LED deska byla přesunuta dozadu. To dělá lampu energeticky efektivnější. Napájecí zdroj byl integrován do modulu světelného zdroje, takže při instalaci není potřeba žádný další prostor. Vnější plášť je vyroben z odolného nehořlavého materiálu. Je označen absencí efektu bez blikání. To zvyšuje komfort používání a chrání naše oči před chronickou únavou. Vyrobeno z materiálů, které během dlouhodobého používání nezoškliví. Různé příkony v jedné sérii vám umožní osvětlit různé místnosti podle jejich účelu, přičemž zachováte jednotný styl dekorace.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v režimu zapnuto | 6 W |
| Světelný tok | 450 lm |
| Využitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 620 lm |
| Rozměry | 120 x 120 x 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP20 |
| Záruka | 2 roky |