Podsvícený LED panel s výškou pouze 25mm. Díky své struktuře může být panel montován jak na závěsné systémy stropů, tak jako povrchově montované svítidlo (rám k dostání samostatně). Pevné spoje panelu zajišťují estetický vzhled. Sada obsahuje napájecí zdroj LED s konstantním proudem. Díky použití vysoce kvalitního napájecího zdroje LED je panel PLANET charakterizován bez blikavého efektu (bez blikání). To zvyšuje komfort používání a chrání naše oči před chronickou únavou. Použití LED panelu s CRI parametrem nad 80 umožňuje odrazit skutečnou barvu předmětů v místnosti. LED panel má záruční dobu 3 roky.
Jednotlivě balený LED panel - panel prodávaný v baleních obsahujících jeden kus.
Panel je kompatibilní s napájecím zdrojem DALI od společnosti BOKE (stmívatelný napájecí zdroj, k dostání samostatně).
Výrobek má certifikát PZH, což je certifikát kvality a bezpečnosti výrobku, potvrzující jeho soulad s platnými hygienickými normami.
Výhody výrobků s certifikátem PZH:
- Možnost používání výrobků ve veřejných zařízeních
- Možnost používání výrobků ve zařízeních se zvýšenými hygienickými standardy, jako jsou laboratoře, lékárny, bazény
- Záruka bezpečnosti pro zdraví a život lidí



| Model: | PLANET |
| Napájecí napětí: | 200-230V |
| Jmenovitý výkon: | 40W |
| Rozměry: | 595 x 595 x 25mm |
| UGR: | <19 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Užitečný světelný tok (120°) | 3749 lm |
| Celkový světelný tok | 4400 lm |
| Světelná účinnost | 110 lm/W |
| Životnost: | 30 000 h |