Kontrolér umožňuje ovládat každou digitální část RGB LED pásem. Část pásku je označena body určenými k přestřihnutí a každá z nich je zcela nezávisle ovládána. Je možné naprogramovat libovolnou barvu a efekt - zcela plynulým přechodem z jedné barvy do druhé, stejně jako statické a dynamické efekty.
Na zařízení by měl být připojen napájecí zdroj 12-24V stejnosměrného proudu ze strany konektoru DC a LED pásek by měl být připojen na straně 3-pinového konektoru. Pokud napájecí zdroj překročí jmenovitý výkon regulátoru, doporučuje se připojit LED pásek přímo ke zdroji napájení (ne přes regulátor).
| Vstupní napětí | 12-24V DC |
| Počet bodů určených k přestřihnutí | 300 integrovaných obvodů |
| Maximální proud | 6A |
| Maximální výkon | 72W při 12V; 144W při 24V |
| Napájení dálkového ovladače | 1x CR2032 (součástí balení) |
| Připojení | ženský DC konektor a 3-pinový JST konektor |
| Kompatibilní integrované obvody | WS2811 WS2812 |
| Dosah dálkového ovladače | 15m |
| Režimy efektů | 358 typů |
| Podporované LED pásky | Digitální RGB |
| Rozměry dálkového ovladače | 84 x 40 x 5mm |
| Rozměry kontroléru | 70 x 13 x 6mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | -20°~+50°C |