Žárovka GU10 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 7 W a světelným tokem 600 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 45 W. Závit GU10 je jeden z nejčastěji používaných závitů, a to díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Výběr našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Efektivně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo se ihned rozsvítí po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí ihned po zapnutí díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší ohřev je bezpečný pro použití a může být dokonce použit v dětském pokoji. Je vybaven napájecím zdrojem IC, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným osvětlení LED. Zabraňuje nadměrnému ohřevu žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory navrženými pro provoz při teplotách až 130 °C a tepelně vodivým krytem, který účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysoké podání barev, což umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 7 W |
| Napětí: | 220 - 240 V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 60 mA |
| Světelný tok: | 600 lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25 000 h |
| Světelný úhel: | 120 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. Akcentuace | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra> 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800 - 3000 K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0,5 |
| Startovací čas: | <0,02 s |
| Doba náběhu na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, RoHS |