Bydlení s otočnou, nastavitelnou světelnou polohou připevněné k dedikovanému napájecímu kolejnicovému vedení. Ani žárovka GU10 LED, ani napájecí kolejnice nejsou součástí tohoto zařízení. Je možné nahradit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 40W |
| Konektor žárovky | GU10 |
| Konektor napájení | kontakty spolupracující s dedikovanou napájecí lištou |
| Barva pouzdra | černá |
| Tvar pouzdra | Kruhová základna - válec |
| Rozměry a materiál | Ø 60 mm, h 110 mm, hliník |
| IP | IP20, musí být chráněno před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |