Pouzdro s otočnou a nastavitelnou úhlem světla připevněné na dedikovanou napájecí lištu. Ani žárovka LED GU10, ani napájecí lišta nejsou součástí armatury. Je možné vyměnit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 40W |
| Patice žárovky | GU10 |
| Napájecí konektor | kontakty spolupracující s dedikovanou napájecí lištou |
| Barva pouzdra | bílá |
| Tvar pouzdra | Kruhová základna - válec |
| Rozměry a materiál | Ø 60 mm, v 110 mm, hliník |
| IP | IP20, musí být chráněno před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |