Žárovka s paticí E27 s výkonem 10W a světelným tokem 1050 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 74W žárovku.
LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovky s vláknem jsou LED osvětlení s vzhledem klasické žárovky. Kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost. Díky LED žárovce s vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky použitím úsporné LED technologie.
Teplá bílá barva 2200K zdůrazňuje útulný charakter místnosti. Hodí se do bytů, zejména do obývacích pokojů, ložnic a obývacích prostor. Pomáhá uvolnit a uklidnit.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.

| Jmenovitý výkon: | 10W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 1050 lm |
| Rozměry: | 105 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2200K |
| Stmívatelný: | Ne |
| Výkon žárovky, kterou nahrazuje: | 74W |
| Záruka | 3 roky |