Žárovka E27 LED s výkonem 6W a světelným tokem 806 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 60W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči únavný.
Žárovky s LED vláknem jsou LED osvětlení s vzhledem tradiční žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost. Díky žárovce s LED vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s využitím úsporné LED technologie.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoliv místnosti, především tam, kde se déle zdržujeme.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se odrazí na nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 6W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 806 lm |
| Rozměry: | 76 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světla: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 60W |
| Záruka | 3 roky |