Žárovka E14 LED s výkonem 7W a světelným tokem 630 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční 50W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
Díky napájecímu obvodu IC má LED žárovka široký rozsah napětí (175-250V AC), což ji činí stabilní i v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména kde trávíme více času.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 630lm |
| Rozměry: | 88 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon: | 50W |
| Záruka: | 2 roky |