Žárovka LED E27 s výkonem 7W a světelným tokem 630 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50W. Žárovky LED poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči únavný.
Žárovka LED funguje stabilně i v nestabilních sítích, díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Teplá bílá barva má uklidňující a relaxační účinek, i při dlouhodobém vystavení světlu.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 630 lm |
| Rozměry: | 88 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 50W |
| Záruka | 2 roky |