Žárovka GU10 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 3W a světelným tokem 255 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 25W. Závit GU10 je jedním z nejčastěji používaných závitů, a to díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Výrazně tak snížíte svoje účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo se okamžitě rozsvítí po zapnutí. Žárovka LED se okamžitě rozsvítí po zapnutí, a to díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání jej dělá bezpečným pro použití a může být dokonce použit v dětském pokoji. Je vybaven IC ovladačem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným osvětlení LED. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou věrnost barev, umožňující prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 3W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 32 mA |
| Světelný tok: | 255 Lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25,000h |
| Úhel svitu: | 120 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. accent | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800 - 3200K, teplá bílá |
| Počet zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.4 |
| Doba rozsvícení: | <0.02 s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |