Žárovka GU10 LED vyrobená z diod SMD 2835 s výkonem 5W a světelným tokem 425 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 35W. Závit GU10 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti demontáže/montáže žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak ušetřit energii. Účinně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přirozené životní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo okamžitě po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečným a trvanlivým způsobem osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé používání. Menší zahřívání činí její používání bezpečné a může být dokonce použita v dětském pokoji. Je vybavena IC ovladačem, tj. napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, konstruovanými pro provoz při teplotách až 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysoké podání barev, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 5W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 43 mA |
| Světelný tok: | 425 Lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25 000 h |
| Světelný úhel: | 120 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra>80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800 - 3200K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0,5 |
| Doba rozběhu: | <0,02 s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |